The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Токио, Япония 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Токио, Япония 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Токио, Япония

Go down 
АвторСъобщение
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Токио, Япония Empty
ПисанеЗаглавие: Токио, Япония   Токио, Япония Icon_minitimeЧет 26 Апр 2012, 19:29

Вече бях там. Не бях идвал в страната на изгряващото слънце сигурно от 400 години. Бях я позабравил. Винаги е приятно когато отидеш толкова надалеч. А и тук има прекрасни азиатки, винаги съм ги обичал, а и имат много вкусна кръв! Тук ще се настаня в някой модерен мезонет в центара на града. Ще си намеря някаква работа, ще се опитам да живея като нормален човек. Искам да имам връзка с някоя хубава японка и накрая да я убия жестоко. Точно както направих миналия път.
Кофти само че преди знаех езика им, сега почти нищо не знаех на японски. Но все някак щях отново да го науча, уча се бързо.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Токио, Япония Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Токио, Япония   Токио, Япония Icon_minitimeПет 27 Апр 2012, 07:21

Мина вече 1 година откакто съм тук. Знаех си че ще ми хареса. И най-странното е че намерих любов. Доста съм потресен от този факт, чак сега си давам сметка. Тя се казва Китсу и съм женен за нея от почти вече 8 месеца. В началото мислех просто как ще я убия, но после нещата се промениха. Сетивата ми на вампир са почти премахнати. Станал съм почти човек. От известно време дори не се храня с човешка кръв. Станал съм слаб, но това не ме интересува докато Китсу е с мен!
Мистик Чърч не ми липсваше, но чувствах че исках да се върна там, може би след още 1 година. Ще прекарам още малко време тук за да се променя колкото се може повече. Дори тук имам нормална човешка работа, архитект съм! Това толкова ми липсваше.. И когато се върна в онзи град ще покажа на всички че Валентино не е вече онова чудовище. Ще се опитам да се реванширам за всички хора, които съм убивал там. Ще взема и Китсу с мен там. Вече не мога без нея. Тя е прекрасна. Но също така още не знае че съм вампир.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Токио, Япония Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Токио, Япония   Токио, Япония Icon_minitimeПет 27 Апр 2012, 20:23

И ето как мина още една година откакто бях тук. Нещата вървяха идеално докато Китсу не поиска дете от мен, опитвахме, но така и не успя да забременее. Тя все още не знае за мен и това я кара да си мисли че проблема е в нея. Депресирана е, опитвах се да я успокоя но без успех. Казах й че може би една промяна ще й се отрази добре и тя прие предложението ми да отидем в Мистик Чърч. Бях леко напрегнат дали някой от старите ми познати още е там и как ще реаргира като ме види, но времето щеше да покаже.
Стегнах куфарите и вече излитахме от Токио.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Токио, Япония Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Токио, Япония   Токио, Япония Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Токио, Япония
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: