The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Season 3, episode 22 - FINALE

Go down 
+2
PepsiTwist
soull
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
soull
Главен модератор
Главен модератор



Mнения : 10597
Регистриран на : 07.05.2011

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitimeПет 11 Май 2012, 19:25

да и аз..
Върнете се в началото Go down
11thevampirediaries
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 5634
Репутация : 18
Рожден ден : 26.09.1997
Регистриран на : 21.03.2011
Години : 26
Местожителство : Бургас

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitimeСря 16 Май 2012, 07:30

хаха наистина коментара на Криси описва и моите реакции ;д Само дето моята реакция,когато Елена и Деймън сесрешнаха беше ''Oh my God,oh my God .... KLdjoiashdsaidjasidjdajads aaaaaaaa '',спрях отдъхнах си ..стисках си ръцете силно и се кефих много Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 572640
После когато Елена каза ''It is always gonna be Stefan'' бях направила точно,ама точно същото,което и Деймън ..Той беше някакво разочарован и се обърна на др страна и аз и аз и аз .. Is she stupid?! Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 572640
Ии според мен Тайлър е жив.. Джули нали беше казала,че ще видим ДЖОУЗЕФ сигурно отново като Клаус so Тайлър ще се върне пак в неговото,както когато Естер беше в тялото на Ребека... ;д whatever! Can't wait for season 4 !!!
И само да кажа,че на мен 3 сезон ми хареса оппрееделено адски много ..не знам защо всички се опакват,че е имало слаби серии,като де да знам.. ;д Имаше си всичко ;д Ама всеки с мнението си ^.^
Бтв според мен 4,5 сезон максимум и няма да има повече..ама всяко зло за добро Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 572640 Поне няма да стане боза,като другите
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitimeСря 16 Май 2012, 08:29

Абе всяка серия вече си е предизвикателство да не стане като боза. Историята не е чал толкова мащабна че да се разгръща толкова много време.
И според мен Клаус ще се върне, защото на практика по-голямо зло от ''най-силният вампир'' едва ли ще се появи..?
Сезон 3 мен не ми хареса толкова много колкото първи и втори. Но наистина всеки с мнението си. И най-вече не ми хареса защото Катрин не беше в него почти, а и Елена не беше с нито един от двамата братя.
Втори сезон за мен е най-добрият засега. Но ще видим как ще направят 4ти Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 267908
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitimeСря 16 Май 2012, 08:35

Съгласна съм с Жоро - втори сезон беше the best!
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
11thevampirediaries
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 5634
Репутация : 18
Рожден ден : 26.09.1997
Регистриран на : 21.03.2011
Години : 26
Местожителство : Бургас

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitimeСря 16 Май 2012, 18:32

Аз не съм ;д И първи,и втори,и трети ми харесаха многооо! Имаше някои слаби серии,но то и в 2 сезон иаше 1-2 серии,дето не ми харесваха.. нормално,но като цяло и3-те сезона ми харесват супер много и се надявам да направят още по-интересен 4 !
Ааа как да няма какв да покажат Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 572640 Сигурно катрин ще се завърне.. Сега това с Тайлър и Клаус ... Бони с някаква черна магия ще се занимава Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 572640 Елена вампир... Ще бъде много яко според мен ;д
Season 1 - зарибенааа съммм
Season 2- Адскии зарибенаааааа съммм
Season 3 - Полудяваммммм по тях ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Season 3, episode 22 - FINALE   Season 3, episode 22 - FINALE - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Season 3, episode 22 - FINALE
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Season 3, episode 17 - Break On Through
» Season 3, episode 18 - The Murder of One
» Season 3, episode 20 - Do Not Go Gentle
» Season 3, episode 21 - Before Sunset
» Season 3, episode 9 - Homecoming

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: Полунощ... Дневниците на вампира :: Сериалът :: Сезон 3 [2011/2012]-
Идете на: