The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Фен тема: Teen Wolf 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Фен тема: Teen Wolf 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Фен тема: Teen Wolf

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Chocolate
robsessed.
robsessed.



Female Mнения : 4021
Репутация : 87
Рожден ден : 12.08.1997
Регистриран на : 06.04.2011
Години : 26

Фен тема: Teen Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Фен тема: Teen Wolf   Фен тема: Teen Wolf Icon_minitimeНед 02 Юни 2013, 15:37

Фен тема: Teen Wolf 20110610_teen_wolf

Режисьор: Ръсел Мълкей

В ролите: Тайлър Поузи, Кристал Рийд, Дилън О`Браян, Колтън Хейнс, Холанд Родън и др.

Държава: САЩ

Резюме: Teen Wolf е предстояща американска продукция, която се излъчва по MTV от 5 юни, 2011. Сериалът е базиран върху историята на млад аутсайдер – Скот Маккол.

Малко след като вълк ухапва гимназиста Скот в гората при мистериозни обстоятелства, в училището му пристига новата ученичка Алисън. Оказва се обаче, че нито става дума за обикновен вълк, нито обикновена ученичка. Вълкът е върколак, а Алисън е ловец на върколаци. Скот също се превръща във върколак, което значително усложнява отношенията му с новата му любов.






Супер добрият сериал и определено си струва времето <3 Само недейте да обръщате внимание на заглавието и промо снимките, те създават лошо впечатление. ;д Tbh, на мен ми прилича на римейк на Bad wolf in campus, само че с по-малко свръхестествени същества и повече полуголи (и не само полу- ;д) мъже, ама айде ся, не се оплаквам. Фен тема: Teen Wolf 572640 Не е кой знае какъв шедьовър, обаче хуморът, героите, сюжетът - супер увлекателни са. Скот става все по-хубав със всеки епизод, да не се отчайвате, като видите пилотния Фен тема: Teen Wolf 572640 а Стайлс е велик. x)
Върнете се в началото Go down
http://selfishprayers.blogspot.com/
mockingjay.
Модератор
Модератор



Female Mнения : 847
Репутация : 10
Регистриран на : 06.08.2011

Фен тема: Teen Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Teen Wolf   Фен тема: Teen Wolf Icon_minitimeНед 02 Юни 2013, 20:49

обичам. в началото бях доста скептична, щото сериал за тийн върколак с малоумно име по мтв? но се оказа доста добър и различен сериал.


лидия ми е кралица.
Върнете се в началото Go down
Dani_Salvatore
Ухапан
Ухапан
Dani_Salvatore


Female Mнения : 34
Репутация : 0
Регистриран на : 04.07.2013

Фен тема: Teen Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Teen Wolf   Фен тема: Teen Wolf Icon_minitimeНед 07 Юли 2013, 20:23

Сериалчето доста ми харесва, а и като се има в предвид че го следя то е ясно. Харесва ми това че не са прекалили с представата за трансформацията на върколаците. Повечето филми на последък съвсем ги извращават в някакви ужасий. Историята си е добра и задържa интереса.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Фен тема: Teen Wolf Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Фен тема: Teen Wolf   Фен тема: Teen Wolf Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Фен тема: Teen Wolf
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Фен тема: The O.C.
» Фен тема: Friends
» Фен тема: Awkward (MTV)
» Фен тема: Glee
» Фен тема: Chuck

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: Слънчев лъч проблясва... и вампирите изчезват... :: Музика и филми :: Сериали (фен теми)-
Идете на: