The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Италия - Page 7 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Италия - Page 7 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Италия

Go down 
+2
megcho_
Miss Salvatore
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторСъобщение
megcho_
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Mнения : 3221
Регистриран на : 27.05.2010

Роул Плей герой
Име на героя: Деймън Салваторе
Възраст: 510
Раса: Вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 11:57

- За последно!
Наведох се и я целунах.
- Довиждане Елизабет.
Пуснах я и продължих напред.
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:01

- Сбогом! - викнах след него.
Отказах се от него, точно когато го получих...
Запътих се към самолета. Бях си взела билет в бизнес класта, и аз не знам защо.
Най-сетне качих в самолета. Погледнах билета си - място 45D. Тръгнах между седалките. Най-накрая го намерих. На съседното място имаше някого. И то не кой да е - а Джесика. Тя се обърна и ме видя.
- Ъъъ... - започнах аз. - Ако не искаш да седя до теб, ще говоря със стюардесата да ми даде друго място.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
fascination
Повелител на нощта
Повелител на нощта
fascination


Female Mнения : 1958
Репутация : 0
Рожден ден : 16.06.1995
Регистриран на : 17.05.2010
Години : 28

Роул Плей герой
Име на героя: Джейсън Сойър
Възраст: 293
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:05

Какъв късмет!Аз и Елизабет една до друга..
-Щом това пише на билета ти,значи тук ти е мястото.Сядай,аз нямам претенции-махнах чантата си от мястото й,а тя седна.
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:08

Чувствах се неловко. Не знаех как да й кажа какво се беше случило току-що...
- Не съм с Деймън. - чух се да казвам. - Ъъъ, казах му, че повече не мога така. Не мога да си затварям очите за всичко, което прави. Търпението ми не е вечно.
Зачаках да чуя какво ще каже.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
fascination
Повелител на нощта
Повелител на нощта
fascination


Female Mнения : 1958
Репутация : 0
Рожден ден : 16.06.1995
Регистриран на : 17.05.2010
Години : 28

Роул Плей герой
Име на героя: Джейсън Сойър
Възраст: 293
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:12

-Защо ли ми е познато.. -обърнах се към нея-А ти защо ми казваш това?
-Не знам-отвърна тя-просто исках да знаеш.Ъъ.. между вас какво става?
-Малко е неловко двете да говорим за това,нали?
-Може би-отвърна ми Елизабет и извърна глава.
-Мамка му.. отдавна преминахме тази граница.Ще ти кажа-Не знам!Объркана съм..когато си с Деймън никога не знаеш какво става.
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:15

- Да, права си. - казах тихо. - Аз приключих. Не мога повече. До гуша ми дойде от всички драми и така нататък... Нека започнам на чисто? - обърнах се към Джесика. - Не искам да продължаваме така. Не си струва...
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
fascination
Повелител на нощта
Повелител на нощта
fascination


Female Mнения : 1958
Репутация : 0
Рожден ден : 16.06.1995
Регистриран на : 17.05.2010
Години : 28

Роул Плей герой
Име на героя: Джейсън Сойър
Възраст: 293
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:19

-Знаеш ли-започнах аз-понякога толкова много искам да споделя с някого некои неща,но просто няма с кого.. отначало,когато дойдох в града,ти беше единствената,с която можех да говоря.И после се намеси Деймън ии..
-Разбирам те-отвърна ми тя.
-Имам Раян,но не е същото.Толкова е странно...аз също изгубих търпение,повярвай ми.Може би просто не ми е писано да съм с Деймън.Никога не се получава,колкото пъти и да опитвам,колкото и старание да влагам..
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:27

- Да, така е. При мен е същото. Знам какво е. Но вече прикючих с него и с всичко това. Каквото и да направя - няма смисъл.
Сведох поглед на долу.
- Отидох в Италия, с надеждата всичко да се оправи да сме заедно. Но не се получи. Това ми доказа, че не си струва да опитвам повече. -замълчах за момент. - Затова сега се заемам с нещо друго - да закърпя приятеслвото си с теб. Ако искаш разбира се. - добавих и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
fascination
Повелител на нощта
Повелител на нощта
fascination


Female Mнения : 1958
Репутация : 0
Рожден ден : 16.06.1995
Регистриран на : 17.05.2010
Години : 28

Роул Плей герой
Име на героя: Джейсън Сойър
Възраст: 293
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeВто 14 Сеп 2010, 12:35

-С удоволствие-усмихнах й се аз-Деймън си е просто такъв.. ако не е с нас,ще бъде с някоя друга.Просто един мъж..Опитвам се да мисля така.
-Права си.Значи и двете развяваме бялото знаме и си подаваме ръце,а?
-Ъъ.. май да-засмях се.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:11

Грабнах я и докато се усетя бяхме вече в Рим.
-Предпочитам Европа. Тук има много традиции, обичаи, харесвам хората тук. Живял съм в Италия преди 200 години. Имах доста хубави спомени оттук. Сега ще те заведа в един стар магазин за антики да се запознаеш с един мой приятел вампир.
Наташа ми се усмихна и продължихме към магазина.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:14

Италия. Никога не съм била в Италия.
- Тук е прекрасно. - казах, докато оглеждах сградите. - А вярно ли е, че е пълно с вампири? Една приятелка веднъж ми разказваше, че тук има много стари вампири и че Италия е място, пълно с вампири.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:20

-Така е. Това е мястото където са създадени първите вампири в света. Най-старото семейство живее тук. Аз съм приятел със сина -Карлос. То е собственикът и на антикварния магазин. Семейството им е от 2 деца, другото е момиче -казва се Патриция. Работил съм дълго време за родителите им. Тревър и Мария. И повярвай ми.. последното нещо, което би искала на света е да си имаш проблеми с някои от тях.
Казах го сериозно с надеждата Наташа да ме послуша и да стои далеч от неприятности с това семейство.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:24

Да стоя далеч. Ха!
- Какво биха ми направили, предполагам ще разберат, че съм човек и няма да се опитат да ми изпият кръвта. Нали? - попитах го, но той остана сериозен. - Какво ли е да си най-старият вампир? И как са... как са се превърнали във вампири? - попитах, любопитството ми нямаше край.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:29

-Бащата е посветил целия си човешки живот на това да разбере как може той и семейството му да живеят безкрайно. Той ги обича много и за нищо на света не би ги изгубил. Преди 1000 години някъде той отишъл в Азия при някакъв шаман който му разкрил тайната на злите сили, тайната на кръвопийците. От там той се е върнал вампир - първия по рода си. След това е превърнал и останалите в такива. Но какво точно е станало в Азия и какво му е дал шаманът.. Това никой не го знае.
Не трябваше да й разказвам толкова много. Опасно е да знае толкова. Но трябва да съм спокоен. Аз съм стар приятел с Карлос, както и с цялото им семейство. Сега ще отида там за да го помоля за вдъхновение.. Наистина се нуждаех от такова защото съм много депресиран напоследък.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 13:40

Влязохме в голям магазин. Най-невероятното нещо, което някога съм виждала. Имаше най-различни неща, стари, пълни с история. Към нас се приближи един невероятно красив мъж - с черна коса и сини очи. Несъмнено Карлос - личеше си по грациозността му, че е стар и могъщ. Първо изгледа мен и се усмихна. После видя Валентино и веднага го позна.
- Стари приятелю, не мога да повярвам, че отново те виждам. - каза му и му стисна ръката. Валентино само се усмихна. - А коя е тази красива дама с теб. - приближи се и целуна ръката ми. Акцентът му беше толкова омайващ, че накара сърцето ми да се разтупти.
- Наташа, приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:16

-Тя е приятелка от Щатите, сега живея там. Идваме на малко пътешествие из Европа и реших че няма как да съм тук без да мина да поздравя Карлос.. -казвах смеейки се.
Винаги съм се стремял да поддържам добри отношения с него и семейството му. Дори не мога да си помисля какво може да стане ако нервирам някой от тях. Могат да умрат само от кол поръсен с прашеца, който шаманът е дал на бащата на Карлос когато го е превърнал. А този прашец се пази от зоркото око на Тревър. Те могат да унищожат цял град за броени минути. А град като Мистик Чърч - за не повече от 5..
-Хмм, доста секси приятелки имате в Щатите -каза го към Наташа, аз го изгледах странно.
-Ами такива сме си, да. -тя се усмихна.
-А сега искам да говоря нещо с теб насаме, ако ме разбираш.. -закрачих към задната врата на магазина и подканвах Карлос да ме последва.
-Отивам да видя какво мога да направя за твоя Валентино, а след това се връщаме при теб, красавице. -той беше в добро настроение.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:28

Засмях се. Този ми харесваше, чувала съм, че италианците имат гореща кръв. Предполагам да стоя далеч от неприятности не означаваше да не си поиграя с Карлос. Нямаше ги известно време, през което разглеждах предметите в магазина. Карлос се върна, прегърна ме през кръста и се усмихна.
- Нещо определено ли търсиш?
- Да. Нещо индианско? - попитах го, а той ме повече към задната част на магазина.
- Значи не съм сгрешил, че имаш индиански корени? Такива очи не могат да бъдат сбъркани. - той ме погледна в очите и после заговори с неговия си акцент. - А сега няма да мърдаш или да викаш. Не искаме да притесняваме Валентино. - усещах, че се губя в думите, Валентино не ни виждаше.. и тогава усетих как ме хапе и пие от кръвта ми. Осъзнах се и го отблъснах. Раната веднага се затвори, но ме болеше.
- Това беше грубо. - просъсках и се отправих към Валентино като го оставих сам
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:35

Поговорих си за моя проблем с Карлос. Той ме посъветва да остана тук известно време, да се помотая с него и Патриция. И би трябвало да ми мине..
След това останах сам, Карлос заведе някъде Наташа, и определено не съм в позицията да му правя проблем за това.
Тогава реших че е прав и мислех да потърся момичето което беше лудо по мен през 1800год. Патриция. Сестра му.
Отидох до най-хубаво и изискано имение в Рим, а и сигурно в цяла Италия. Почуках на вратата и тя се появи почти веднага. Прекрасна както винаги.
Цялата в бяло. С черна коса като космоса, маслинени очи, стройна фигура и определено най-хубавите задни части които съм виждал през целия си живот. Но просто между нас тогава не се получи защото ме беше страх какво би станало с мен ако някак си нараня чувствата й.
-Здравей. -казах притеснено.
-Оооо, mi amore. -Патриция мигновено ме прегърна и целуна страстно по устата. Такива си бяха италианците..
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:47

Намръщих се, когато не открих Валентино.
- Красавице, какво беше това? - Карлос застана зад мен. - Никой човек не е устоявал на чара ми.
- Да, чар.. или вампирски възможности. Къде изчезна Валентино? - попитах го сериозно, а той се усмихна и повдигна вежда.
- Знаеш какъв съм? Значи да не опитвам да изпия кръвта ти, която е толкова вкусна? - отново главата ми се завъртя и сърцето ми се разтуптя. Проклет вампир.
- Заведи ме при Валенито, знам, че знаеш къде е. - той се засмя и ме поведе към имението им.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 14:56

Говорехме си приятни приказки с Патриция на двора пред имението когато пристигнаха Наташа и Карлос. Когато Наташа дойде при мен и ме прегърна и целуна по бузата видях нещо от което наистина се страхувах в очите на сестрата на Карлос.. Тя несъмнено ревнуваше, никога не е понасяла някой друг да ме има, особено да ме има докато тя гледа. Веднага се усетих и отблъснах Наташа. И тя след това се усети.
-Е, няма ли да ни запознаеш, Валентино? -гневно настоя Патриция.
-Ааа, разбира се. Това е Наташа, приятелка от Щатите. Това е Патриция, сестрата на Карлос. -двете си стиснаха ръцете и се изгледаха.
-Какво ще кажете на една игра на криеница? -предложи Карлос. А с моя голям опит знаех че това е нещо което италианците обожават да правят. И когато им откажат те се нервират. А когато откажеш на това семейство.. не, ти НЕ трябва да им отказваш!
-Да! Хайде.- скочих аз. Аз и Карлос ще броим. Момичета, бягайте!
Започнахме да броим, но аз усещах как това няма да свърши добре.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 15:03

Бях прецакала нещата. Страшно много. Изведнъж имах ужасно предчувствие, че тази криеница ще е игра на смърт.
Покатерих се ловко на едно дърво и се скрих измежду клоните. Видях Патриция, обикаляща гневно, търсеща мен. Че аз от къде да знам, че има нещо общо с Валентино. Той с коя ли нямаше общо.
Двамата престанаха да броят и тръгнаха да ни търсят. Патриция беше изчезнала от погледа ми. Карлос и Валентино бавно ходеха из двора и ни търсеха. Изведнъж усетих нечий дъх по врата си.
- Той е мой, скъпа. - каза сестрата и ме изрита, след което паднах от дървото.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeНед 25 Мар 2012, 15:28

В момента след като си отворих очите видях как Патриция и Наташа падат от едно дърво и започват да се бият. Наташа не би издържала и минута срещу нея така че веднага се стекох на помощ и ги разтървах. Но Патриция беше очевидно полудяла. Наташа започна да бяга из имението, сестрата на Карлос тръгна да я гони. А аз и Карлос след тях в опит да ги успокоим.
В следващия момент бяхме в кабина на Тревър. Патриция беше повалила Наташа и секунди я деляха от това да й махне главата.
Не мислех. Видях от тези колове с прашец които се пазят строго от Тревър. Какъв късмет че той в момента не е тук. Взех един от тях и прободох Патриция. Не можех да позволя Наташа да умре. Причерня ми. Какво направих. Тя е мъртва. Както и ние ще бъдем след малко. Карлос се забави малко и като влезе в кабинета беше потресен. Сестра му беше само купчина прах.
-Ще ви убияяяяя! -изрева той. Но ние вече бягахме с всички сили накъдето ни видят очите.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitimeСря 04 Апр 2012, 17:07

Къде има повече митични същества от Италия? Вампири, върколаци. ВЕЩИЦИ!
- Здравей, Джанет. - казах, когато високата жена влезе в малкия си апартамент. Когато ме видя изпусна чантата си и веднага се опита да ме зашемети с вещерските си номера. - А не, не, уча се бързо - имам защитна гривна. - казах й, а после за миг се озовах до нея. - Имам нужда от помощ. О, ще ме изслушаш, защото дъщеричката ти ще пострада. Кала, нали? Колко хубаво име. - тя ме гледаше уплашено. - Виж, един вампир се опитва да ме унищожи. Насъскал е полицията и ми трябват от твоите номера за забравяне. Малка магийка, само за полицаите. Не е толкова трудно. Дори е по-лесно от това да прекърша врата на Кала. - усмихнах се, а тя кимна. Че имаше ли друг избор освен да се съгласи.
- Животно! - изсъска и се запъти към килера с билките си.
- Ами да, нали се превръщам във вълк. - засмях се, докато тя прибираше няколко стръка и две свещи в една малка чанта.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Италия - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Италия   Италия - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Италия
Върнете се в началото 
Страница 7 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: