The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Ню Йорк [САЩ] - Page 3 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Ню Йорк [САЩ] - Page 3 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ню Йорк [САЩ]

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Lovely Vampire
Администратор
Администратор



Mнения : 8499
Регистриран на : 27.01.2010

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 15:28

- Хубаво. - оставих чинията на количката и отидох до прозореца. Имаше голям перваз, покрит с възглавници. Седнах, обгърнах коленете си с ръце и се загледах навън. Гледката беше страхотна. Разкриваше се почти целия град - Сентръл Парк, небостъргачите.
- Отивам до рецепцията. - каза Деймън тихо.
Не казах нищо, а той излезе и затвори вратата.
Отново погледнах навън.
По-лошо не можеше да стане. Не стига, че се скарах с Деймън, а и носталгията е решила да ми види сметката...
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
megcho_
Повелител на нощта
Повелител на нощта
megcho_


Female Mнения : 3221
Репутация : 0
Рожден ден : 06.10.1993
Регистриран на : 27.05.2010
Години : 30
Местожителство : Лондон

Роул Плей герой
Име на героя: Деймън Салваторе
Възраст: 510
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 15:33

Слязох долу. Рецепциониската каза, че има свободен младоженски апартамент. Съгласих се, макар и трудно. Ама, че ужасно! Качих се при Елизабет.
- Аз съм на долния етаж в младоженския апартамент. - казах сърдито. - Може да се видим, някой път.
Взех си багажа от пода...
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 15:38

- Може... - казах без да отмествам поглед.
Деймън се обърна и излезе.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
megcho_
Повелител на нощта
Повелител на нощта
megcho_


Female Mнения : 3221
Репутация : 0
Рожден ден : 06.10.1993
Регистриран на : 27.05.2010
Години : 30
Местожителство : Лондон

Роул Плей герой
Име на героя: Деймън Салваторе
Възраст: 510
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 15:45

Влязох в апартамента. Супер. Имаше рози, ягоди с шоколад и шампанско. Истински кошмар. Подритнах розите и оставих дрехите си на едни стол. Легнах на леглото и махнах цветчетата от розите... Просто ужасно....
Върнете се в началото Go down
megcho_
Повелител на нощта
Повелител на нощта
megcho_


Female Mнения : 3221
Репутация : 0
Рожден ден : 06.10.1993
Регистриран на : 27.05.2010
Години : 30
Местожителство : Лондон

Роул Плей герой
Име на героя: Деймън Салваторе
Възраст: 510
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 16:29

Телефонът ми извъня. Имах смс... от Джесика. Не знам защо, но се зарадвах.

"Познай кой се завърна в града?Ако все още се интересуваш от мен-чакам те.
Твоята малка англичанка"


Отговорих й:

"Разбира се, но не съм в града.
Ще хвана първия самолет и след няколко часа ще съм при теб.
Наистина много ми липсваше
Д"


Станах бързо и си събрах багажа. Слязох на рецепцията и оставих съобщение на Елизабет: " Връщам се в Мистик Чърч, при Джесика!" Платих и хванах такси. След няколко минути бях на летището и в последния момент хванах самолета за Мистик Чърч.
Върнете се в началото Go down
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 19:26

Сякаш цяла вечност след като Деймън излезе, слязох на рецепцията, за да попитам дали случайно не могат да ми оправят телефона. Рецепционистката взе апарата и каза, че до час ще е готов. Каза също, че било оставено съобщение за мен. Подаде ми една бележка. Почеркът беше на Деймън: "Връщам се в Мистик Чърч, при Джесика!"
Много се радвам за теб. Смачках бележката и я хвърлих в кошчето.
Качих се обратно в апартамента и се изтегнах на леглото.
След известно време на вртата се почука. Един от служителите ми носеше телефона. Каза, че докато се е качвал съм получила съобщение.
Върнах се на леглото и проверих съобщението.

"Бъди щастлива,
Джесика не ме иска повече.
Стана твоето.
Д"


Разсмях се на глас.

"Много се радвам за Джесика - една грижа по-малко за нея.
Възнамерявам да поостана тук, а после може и да обиколя света.
Ще се видим... някога.
Е."


Разбира се, блъфирах. Нямаше да обикалям света. Смятах до 2 дни да се върна в Мистик Чърч, но не беше необходимо Деймън да го знае.
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 19:32

След минутка получих ново съобщение:

"Не се притеснявай,
ще се постарая да не ме видиш повече.
Д"


Този човек ме разсмиваше.

"В такъв случай,
аз ще се постарая
на всяка цена да ме видиш пак! Ню Йорк [САЩ] - Page 3 267908
Е."
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 01 Сеп 2010, 19:41

" Ще видим, мила моя.
Ще те чакам...
В ада.
Д"


Оставих телефона на нощното шкафче и за пореден път се разсмях...
В Ада... Да, точно така, деймън... Ще се видим там...
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Сеп 2010, 16:10

Цял ден обикалях магазините и напазарувах може би дрехи, които да запълнят цял един гардероб.
Качих се обратно в апартамента и оставих торбите на масата до вратата.
Влязох навътре и видях една голяма, красива червена роза на леглото.
отидох и я взех. Беше изящна и ухаеше прекрасно.
Чудех се откъде се е взела.
Обадих се по интеркома на рецепцията.
- Извинете, очевидно има някаква грешка. Току-що се върнах и намерих на леглото си една роза.
- Няма грешка, госпожице Хейл. - изтанананика рецепционистката. - Преди около час един господи се обади и помоли да я оставим там.
- Кой беше този господин? - попитах, макар че вече знаех кой е.
- Не каза името си.
- А остави ли някакво съобщение?
- Не.
- Аха... - казах тихо. - А знаете ли откъде се обади?
- Не знам, госпожице, съжалявам.
- Добре, няма проблем, благодаря. - затворих телефона и отидох да взема едната здрава чаша от масата. Напълних я с вода до средата и сложих розата вътре.

Взех телефона си и набързо написах на Деймън смс.

"Червено като дявола нали?
Благодаря! : )
Е."
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
Lovely Vampire
Администратор
Администратор
Lovely Vampire


Female Mнения : 8499
Репутация : 161
Рожден ден : 28.10.1993
Регистриран на : 27.01.2010
Години : 30
Местожителство : Благоевград - София, България

Роул Плей герой
Име на героя: Елизабет Хейл
Възраст: 263
Раса: Вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Сеп 2010, 16:27

Секунди по-късно, телефонът ми извибрира.

"Щом ме мислиш за дявол...
Радвам се, че ти харесва.
Дано те топли в самотните нощи.
Д."


Какво по...?
Нещо е станало.
Не знаех какво е. Не можех да съм сигурна, че нещо изобщо се е случило, но имаше нещо, което аз със сигурност не знаех.
Обадих се на рецепцията и казах веднага да изпратят човек, които да опакова багажа ми и да ми запазят билет за първия възможен полет за Мистик Чърч.
Багажът ми беше готов, а рецепционистката ми каза, че следващия полет е след 3 часа. Поръчах си такси и тръгнах към летището. Ако ще и 5 часа ще чакам, но ще се прибера в Мистик Чърч възможно най-бързо!
Върнете се в началото Go down
https://the-vampire-diaries.forumotion.net
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeНед 11 Мар 2012, 15:57

Никой не ме чу, вече бях в Голямата ябълка. Седяхме на една пейка със Сара и си разказвахме какво сме правили през всичкото това време докато бяхме раздлелени един от друг. Казах й за посещението си в Москва и някой части от Азия, тя ми каза как е прекарала всички години в Южна Америка правейки бизнес. В началото ме беше страх, но сега ми стана приятно. Парите които тя беше откраднала ги даде на някакъв фонд за бездомни деца тук. Бях изненадан. Нима след всичко зло около нея и в нея тя намира време и да е добра??
Дали все още има надежда за мен и нея? Не знаех. И все пак този град не ми харесваше, никога не ми е харесвал. Предложих й да се махнем оттук и да се върнем обратно в Мистик Чърч, тя се съгласи.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeЧет 15 Мар 2012, 13:33

Нат

Не знам колко време съм карала, нито по какви пътища съм поемала, но когато видях табелата "Ню Йорк" беше на разсъмване. Набих спирачки и се огледах - нима бях тук? И сега какво щях да правя? Но трябваше да има някакви причина да съм тук и когато се замислих, я открих? Някога учех с едно момиче, запалено по митовете с вампири. Тя ми разказваше за някакъв убиец на вампири, търсещ трофеи. Тя щеше да знае как да го убия, бях сигурна. А аз щях да я намеря!
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeПет 16 Мар 2012, 05:21

Нат

Изритах вратата на един затънтен бар. Тя беше мъртва. А ние щяхме да я последваме. Огледах тримата посетители - всички със скъпи костюми, пиещи скъп алкохол. В такава дупка? И те не заслужаваха да живеят. Преобразих се (естествено първо се съблякох, защото нямаше после какво да облека) и ги избих. Всичките! И после взех парите им. Поне щях да се поглезя преди да умра. Похарчих известна сума за едно bugatti veyron (и все пак май беше малко на черно, защото излезе евтино), а моторът изпратих по един превозвач към Мистик чърч. Щях да шашна всички с новата си кола!
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeПон 26 Мар 2012, 20:22

Пътувахме доста време,понеже не караше особено бързо.Бях решила,че изобщо няма да говоря с него,не ме интересуваше,дали това щеше да го вбеси или не.Наистина малко хероин щеше да ми дойде добре-исках отново всичко да е перфектно и да спра да мисля за нещата,които се случваха.
Гледах с празен поглед през стъклото.Наоколо ставаше все по-оживено и хубаво.Накрая видях табела- Ню Йорк. Погледнах го саркастично,но не казах нищо.Бях си обещала,че ще мълча.Все пак той разбра погледа ми.
-Колкото по-голям е града,толкова повече ще те търси.Това ще го изнерви и измори,и като ни открие ще е по-лесен за убиване.
От думите му ме хвана страх за Валентино,въпреки,че не го показвах-аз и без това щях да умра,вече беше сигурно.Нямаше смисъл и той да жертва живота си. Отворих жабката на колата и открих точно това,което ми трябваше.Кутия цигари и запалка. Не,че действаха особено успокояващо,но не знаех какво друго да правя.
-Не си ли малко малка да пушиш?-Изсмя се. Извъртях се цялата към него и му показах среден пръст,след което издишах дима точно в лицето му- Момиче,играеш си с огъня. Колкото и да ме ядосваш обаче,засега няма да те убия.Това е нещо,което ще направя пред очите на Валентино,сега няма смисъл.
След това и двамата продължихме да мълчим .

Стигнахме до някакъв мотел-беше малък,зловещ и доста мръсен. Влязохме в стаята.Ако трябваше да избирам между болничната и тази,болничната определено печелеше,толкова бяха зле нещата тук.
-Не се опитвай да избягаш.Едва ли ще можеш,а и бих те намерил много лесно.-След това заключи вратата и излезе.
Нямаше да плача,нямаше да изглеждам слаба в неговите очи.Щях просто да стоя тук,да мисля за смъртта,която ме очакваше,да пуша и да чакам
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeПон 26 Мар 2012, 20:44

Инстинктите ми ме доведоха тук. Видях го как излиза и едвам успях да прикрия присъствието си за него, поне засега. Веднагала след това влезнах в стаята и прегърнах Лили
-Спокойно, ще те измъкна оттук. -взех един стол и разбих прозореца на стаята. -Слизай бързо. Аз ще го задържа колкото мога. Каквото и да става не спирай да бягаш.
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeПон 26 Мар 2012, 21:01

За първи път в живота си се радвах толкова много,че виждам Валентино
-Ела с мен,избягай и ти-Казах,но той само поклати главата си. Бях сигурна,че другият вампир няма никакъв шанс срещу него,но все пак се страхувах. Тук само щях да преча,наистина беше по-добре да се махна.Тръгнах да излизам през прозореца,а Валентино ме наблюдаваше. Изведнъж се спрях.Това може би беше последният път,в който го виждах и въпреки,че не почти никога не се разбирахме добре и се ядосвахме взаимно постоянно,осъзнах,че ако нещо се случи,ще ми липсва много,затова прескочих обратно рамката на прозореца,затичах се към него и го целунах.Беше толкова хубаво,не исках този момент никога да свършва. Не изчаках да каже каквото и да е било,просто тръгнах да излизам отново през прозореца.Оказа се,че сме на вторият етаж,така че беше доста ниско.Спуснах се до долната тераса и влязох в стаята на първия етаж,след това се запътих към изхода.
Чак когато излязох от хотела започнах да тичам все по малки и затънтени улички.Не знаех как щях да намеря Валентино след това,но това май беше най-малкият проблем.По-важно беше да оцелее
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeПон 26 Мар 2012, 21:09

-Бързо ни намери, браво, впечатлен съм. Всъщност винаги съм възлагал големи надежди на теб. Струваше ми се доста читав и можеше да постигнеш много, ако не беше тази любов. Тя те съсипа.. Преди с онзи вампир Сара, сега и с тази.. Жалко наистина. -каза го и след това ми заби такъв тупаник че разбих с отскочилото си тяло една от стените в стаята. Болеше.
-Просто ме убий. -изревах аз. Знаех че нямам никакви шансове срещу него. Дори нямаше смисъл да се впускам в бой. Оставаше ми само да се моля Наташа да ни открие някак, при това бързо, ако все още е жива естествено.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 16:12

- Не и моят Валентино, скъпи. - усмихнах се, подпряла се на вратата. Вампирът ме погледна и оголи зъбите си. Оплезих му се и се стрелнах към него. Чист късмет беше, че уцелих сърцето му. И това беше краят. Убих най-стария вампир в историята. Подскочих весело, а после отидох при Валентино.
- Изглеждаш ужасно. - той ме гледаше изумено. - О, и да, билката май наистина подейства. Съжалявам за забавянето, ама не се вари лесно вода. Но пък колата ми е трепач. - помогнах му да стане от пода, а след това го прегърнах силно. Оставаха само още двама.
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 18:18

-Чудесно се справи, браво. Но сега Карлос и Мария ще се още по-трудни за убиване.. Нека се измитаме от Ню Йорк сега, нямам желание да оставам повече. -след което веднага тръгнахме със страхотната й кола. Аз бях твърде уморен за да карам. И дълбоко в сърцето си се надявах Лили да ни е видяла някак и да се върне с нас.
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeВто 27 Мар 2012, 19:03

По едно време се изгубих из Ню Йорк.За момент се уплаших,но питах всеки 2ри човек за гарата,и най-накрая стигнах.Със сигурност трябваше да има автобус до Мистик Чърч-въпросът беше как да се кача,без да си купя билет.
Оказах се права-автобус наистина имаше-беше след 20 минути. Седнах на една пейка и се загледах хората,които все бързаха нанякъде.Носеха куфарите или саковете си насам-натам и се оплакваха,че пътят е бил прекалено дълъг.И точно като си помислих за куфарите,се сетих.Най-добре беше да пътувам в багажното помещение на автобуса.Никой нямаше да ме види.Малко щях да се измъча,толкова време там,обаче нямаше значение,трябваше да се прибера в Мистик Чърч. След около 10 минути хората започваха да се качват,а шофьорът оставяше багажа им на въпросното място-пространството беше съвсем малко и се надявах да успея.Изчаках и последните хора да предадат багажа си,след което шофьорът отиде да провери нещо,и остави багажното помещение отворено,това беше шансът ми. Промъкнах се набързо,качих се и се настаних зад един куфар-тук нямаше да ме видят.Освен може би като слизах,но вече щеше да е късно. Отново видях шофьора-набит,дребен мъж-който затвори вратата на помещението и наоколо стана напълно тъмно.
Преди се страхувах от тъмното,но сега беше по-скоро приятно. Не трябваше да виждам никой или нищо,само да мисля,но след последните дни се чудех дали можех и това.
Пътят с колата на вампира беше дълъг,но все пак не колкото този. Имах чувството,че времето беше спряло и никога нямаше да пристигнем .
Сетих се отново за Валентино.Дано да беше жив,дано.И все пак,ако беше мъртъв нямаше да плача и нямаше да ми тежи на съвестта-той сам беше отишъл там,за което бях много,много благодарна,но все пак нещата бяха сложни и
Предпочетох да не мисля за това изобщо,за последните събития като цяло.Припомнях си разни хубави спомени и отново се сетих за кварталните наркоманчета.Щях да ги посетя в най-скоро време,бяха симпатични.
Заспах,събудих се,но още пътувахме и пътувахме,сякаш наистина нямаше да има край!
Изведнъж автобусът спря.Хората започнаха да слизат,а шофьорът отвори багажното помещение.Нямаше смисъл да се крия,така и така щеше да ме види,затова направо слязох.
-Мога ли да попитам какво правиш тук?-Попита ме. Само поклатих глава.Реших отново да не говоря-явно винаги правех това,като не знаех какво друго.
Бяхме точно на гарата в Мистик Чърч-прекрасно.
-Хей,спри се,не може просто така да се качваш и да слизаш. -Извика той,а аз дори не се обърнах,нямаше смисъл само да се заяждам с човека.

Погледнах към небето и се усмихнах-всичко беше перфектно отново.Е,като не мислим за последните събития..
Но защо човек трябва да си затормозява главата,с неща,които само го натъжават,вместо да мисли за хубавите и положителните?
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСря 04 Апр 2012, 18:20

Отидох в Ню Йорк, не исках да съм близо до Наташа. Защото можеше да я убия и всичко за нея да свърши твърде бързо. Не. Исках да страда в затвора дълги години.
Обикалях града когато видях ресторанта, в който аз умрях преди 500 години. Естествено беше се променил доста, но такова място никога не се забравя.
Връхлетяха ме спомените.. Работата, за която бях дошъл тук от Букурещ. Сара.. Сара.. Всчико от тогава е умряло или променено, освен мен.
-Мога ли да ви помогна, сър? -попита ме любезно един сервитьор.
-Да.. искам едно кафе. -отговорих му.
-Веднага идва. -каза и след 5мин ми го донесе.
Беше доста приятно отново да седна тук. Замислих се. Почти се размеквах отново, не биваше!
Станах от масата и си тръгнах, имах работа за вършене.
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeСъб 07 Апр 2012, 11:44

- Ню Йорк, Ню Йорк! - изпях на средата на улицата и се завъртях няколко пъти в кръг. Типично за мен си промених решението и вместо в Лас Вегас дойдох в Ню Йорк. И въобще не съжалявах за това си решение. Някога бях играла с едни очарователни момчета (които сега бяха поне на 50), които обичаха да залагат много. Не ме познаха, но май само аз се бях променила, защото бях спечелила няколко хилядарки, мерцедес и ролекс, а бях заложила само петстотин долара. Очарователно е да гледаш колко лицата им, когато им прибираш парите. Красота.
Бях се напила и всичко беше толкова хубаво. - Ню Йоооооорк. - провикнах се и се засмях. Не исках да се прибирам!
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeЧет 26 Апр 2012, 20:40

С Наташа първо отидохме до Париж.Там беше много приятно-няколко дни почивка и шопинг.След това решихме,че не искаме да се връщаме в Мистик Чърч-не знам къде отиде тя всъщност,аз реших,че искам да поживея малко в Ню Йорк.
Дните ми като вампир не минаваха особено бързо-главно защото не можех да излизам през деня.
Една вечер обаче всичко се промени.
Разхождах се в един парк,когато видях нещо като малко магазинче-отпред имаше светеща табела,от която разбрах,че жената вътре е вещица.Уау,колко странно.Единствената вещица,която аз познавах,беше Касиди.Сигурно тази беше някаква самозванка,която не знае какво прави.Все пак реших да направя нещо по въпроса със слънцето.
Влязох при нея-наистина мястото приличаше на магазинче,само че вместо обикновени стоки имаше разни стъклени топки и карти. Наистина беше странно.
-Добър вечер-прошепнах.
-От много време вампир не беше влизал тук-С дрезгав глас каза жената.
-Как разбрахте,че...
-О,личи си,мила.Аз имам опит,лесно ми е да позная-Прекъсна ме тя.
Реших да не увъртам.
-Вижте,от много време търся начин да излизам на слънце.Можете ли да ми помогнете?
-Да,разбира се.Това ми е работата. Само че заклинанието се прави през деня-върни се утре вечер и пръстенът,който ще те пази,ще е готов.
-Да...благодаря.А колко ще струва?
-Колкото ти прецениш,мила.Това магазинче се издържа от лични преценки общо взето,просто не искам да комерсиализирам нещата.Използвам таланта си за да правя добро-Усмихна ми се
О,какво голямо добро правеше,като даваше на вампир пръсстен,с който да може да убива и през деня.
-Благодаря ви,утре ще се върна.
След това излязох навън.
На другата вечер се върнах.Платих и и тя ми даде малък,сребърен пръстен. Благодарих и и си тръгнах.
Оказа,че наистина работи.
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitimeЧет 26 Апр 2012, 20:54

Когато знаеш,че си безсмъртен,времето е странно понятие. Ако още бях човек,2 години биха ми се сторили доста дълго време.С новият ми живот обаче беше нищо. Mинаха доста бързо,въпреки,че нищо интересно не се случваше.Всеки ден убивах по няколко човека-просто не спирах да ожаднявам. Излизах с разни хора,но винаги след първата или втората седмица ги убивах,просто не се сдържах.
Вкуса на кръвта ми харесваше все повече и повече.
Напълно бях забравила за Валентино и Наташа-вече имах нови познати,и все пак нямах приятели. Всички покрай мен рано или късно умираха,бях станала зависима от кръвта
След време Ню Йорк стана прекалено шумен за мен и реших да се върна обратно в Мистик Чърч.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ню Йорк [САЩ]   Ню Йорк [САЩ] - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ню Йорк [САЩ]
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: