The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Париж,Франция  183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Париж,Франция  183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Париж,Франция

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Париж,Франция  Empty
ПисанеЗаглавие: Париж,Франция    Париж,Франция  Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 19:55

Париж,градът на любовта и разни други глупости
Париж,Франция  00213276
Върнете се в началото Go down
soull
Главен модератор
Главен модератор
soull


Male Mнения : 10597
Репутация : 143
Рожден ден : 18.09.1994
Регистриран на : 07.05.2011
Години : 29
Местожителство : София

Роул Плей герой
Име на героя: Валентино
Възраст: 500
Раса: вампир

Париж,Франция  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж,Франция    Париж,Франция  Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 19:59

Offtopic:Хахахаха аз наистина съм бил там откъдето е правена снимката Париж,Франция  722324
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Париж,Франция  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж,Франция    Париж,Франция  Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 20:06

и аз,ама като малка ;д;д;дд
та:


Всъщност тичах до тук.Имах толкова много енергия.
Да се върна в родния си град беше меко казано болезнено.Преди да избягам,животът ми беше доста розов.Защо ми трябваше да го правя?Заради едното глупаво решение ми се налагаше да крада постоянно,за да оцелявам.И всъщност заради всичко това се бях превърнала в чудовището,което бях.
Запътих се към апартамента на родителите си.Стигнах до блока-беше малък и невзрачен,в един от най-бедните квартали на Париж.
Беше нощ,затова сигурно спяха. Почуках на вратата,като едвам се сдържах да не се разплача. Отвори майка ми.Отначало като ме видя не можа да каже нищо.
-Лили?-Прошепна.-Лили,това ти ли си?-Започна да плаче. -Густав,ела да видиш кой е дошъл!
Густав беше баща ми.След малко и той дойде.
-Лили-За първи път го виждах да плаче.Милият той.
Влязохме вътре,а те през цялото време не спираха да повтарят името ми.
-Спрете.Спрете за малко.-Толкова много мразех това,което щях да направя.Първо погледнах майка си в очите и разширих зените си.
-Ти нямаш дъщеря.Умряла е при раждането. Мен не ме познаваш. Няма никаква Лили-всичко е било един сън.
След това повторих същото и с баща си,и не спирах да плача.
-Хей,коя си ти?Какво търсиш тук?Излез бързо,излез-Викна майка ми,а аз излязох бегом от вкъщи,като точно в момента исках да се самоубия.
Трябваше да го направя,един ден те щяха да умрат-по-добре да спрат да се тревожат за дъщеря си,която вече не е същата и никога няма да бъде.

Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Париж,Франция  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж,Франция    Париж,Франция  Icon_minitimeСъб 05 Май 2012, 14:32

Реших,че градчето Мистик Чърч е прекалено малко за човек като мен,постоянно имах нужда от кръв.
Имах нужда и от подновяване на гардероба,а всичко тук беше безплатно-просто въздействах на продавачите в магазините.
Затова реших да дойда в родният ми град-Париж.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Париж,Франция  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Париж,Франция    Париж,Франция  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Париж,Франция
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: