The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Мадисън,щата Вирджиния,САЩ 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Мадисън,щата Вирджиния,САЩ 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мадисън,щата Вирджиния,САЩ

Go down 
АвторСъобщение
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Мадисън,щата Вирджиния,САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Мадисън,щата Вирджиния,САЩ   Мадисън,щата Вирджиния,САЩ Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 20:15

Както знаем /май/,Мистик Чърч също се намира в щата Вирджиния
т.е двете градчета са съседни
Върнете се в началото Go down
PepsiTwist
Повелител на нощта
Повелител на нощта



Female Mнения : 4245
Репутация : 87
Рожден ден : 07.10.1943
Регистриран на : 07.08.2011
Години : 80
Местожителство : Hogwarts :3

Роул Плей герой
Име на героя:
Възраст:
Раса:

Мадисън,щата Вирджиния,САЩ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мадисън,щата Вирджиния,САЩ   Мадисън,щата Вирджиния,САЩ Icon_minitimeПон 23 Апр 2012, 20:19

Бях се затичала към Мистик Чърч,но стигнах до тук.Нищо,беше близо.Спрях се пред табелата-Мадисън.Отдолу висеше табела; 210.Явно беше броят на жителите.
Бях толкова ядосана,затова реших да си го изкарам на хората.Изпивах кръвта на всеки жив човек,който зърнех.Да,дори и децата.Бях напълно подивяла,чувствах се като животно,което не чувства нищо,освен жажда за още кръв. И наистина,въпреки,че изпих толкова,още бях жадна.Колко странно. Когато вечерта беше вече към своя край и трябваше да се прибирам,заради изгрева,в градчето не беше останал жив човек.Взех един маркер и поправих табелата: от 210 на 000.
Върнете се в началото Go down
 
Мадисън,щата Вирджиния,САЩ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: