The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Мадрид (Испания) 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Добре дошли в The Vampire Diaries BG Fan Forum - най-големият форум за сериала "Дневниците на вампира"! Тук можете да намерите актуална информация около сериала, много снимки, фен преводи, игри и други!
Забавлявайте се! Мадрид (Испания) 183279
The Vampire Diaries BG Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries BG Fan Forum

Humanity is vampire's greatest weakness.
 
ИндексПорталПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мадрид (Испания)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
The_vampire_girl
Повелител на нощта
Повелител на нощта
The_vampire_girl


Female Mнения : 3302
Репутация : 0
Рожден ден : 17.01.1990
Регистриран на : 08.02.2010
Години : 34
Местожителство : Мистик чърч

Роул Плей герой
Име на героя: Каталина Вилереал
Възраст: 300
Раса: Вампир

Мадрид (Испания) Empty
ПисанеЗаглавие: Мадрид (Испания)   Мадрид (Испания) Icon_minitimeЧет 19 Авг 2010, 06:48

Теса пристигна в Мадрид.И се прибра в къщи.На всеки 30 години продаваше къща и купуваше нова на ново място в града.Но тогава всичко праваше вечер,сега бе свободна да избезе на слънчева светлина.Последните месеци и особенно дни преживя много но незнаеше какво точно.Влезе разопакова нещата си.Обдих се на Диего да ми достави прясна кръв*Тесаа ти се върна колко този път ще ни удостоиш с присъствие?*Любопитко.След доставката се нахраних и сезнах на канапето.Спомените от предишната нощ от деня на улицата..кое беше момчето.Но нямаше да се напъвам да си спомня Дийн обеща да ми разкаже!
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Повелител на нощта
Повелител на нощта
The_vampire_girl


Female Mнения : 3302
Репутация : 0
Рожден ден : 17.01.1990
Регистриран на : 08.02.2010
Години : 34
Местожителство : Мистик чърч

Роул Плей герой
Име на героя: Каталина Вилереал
Възраст: 300
Раса: Вампир

Мадрид (Испания) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мадрид (Испания)   Мадрид (Испания) Icon_minitimeЧет 19 Авг 2010, 15:35

Излязох да се разходя.Одавна не бях идвала в Мадрид.Може би от 100 години.Промени се много,но и аз.Дамиан го няма или поне така ми каза Дийн.Мажех ли да му вярвам все пак е изтрил спомените ми и можеше да ме е излъгал.Може би работи за Дамиан.Не избий си тези мисли.ако беше така и Дамиан не беше мъртъв нямаше да те пази от луната.Ами силите бях по-силна и ........................

.............................................

Върнах се в къщи обадих се в агенцията

Buenas tardes. Quiero una entrada para hoy Churchill mística!
Върнете се в началото Go down
wolfy.
Главен модератор
Главен модератор



Female Mнения : 4910
Репутация : 126
Регистриран на : 07.04.2011
Местожителство : Dragonstone

Роул Плей герой
Име на героя: Алекс/Алексис
Възраст:
Раса: Върколак

Мадрид (Испания) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мадрид (Испания)   Мадрид (Испания) Icon_minitimeПет 27 Апр 2012, 04:18

Обикалях най-различни места. Във вълчата си форма. Бях зависима от прекалено много неща, когато бях човек. Обикалях в горите или малките села. Убивах зайци и всъщност каквото ми видеха очите. Времето не съществуваше. Бяха само местата, които обикалях и храната. Не исках да се връщам. Не помнех нищо от предишния си живот, бях забравила какво е да си човек.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мадрид (Испания) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мадрид (Испания)   Мадрид (Испания) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мадрид (Испания)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries BG Fan Forum :: На края на нощта... :: Мистик Чърч :: Светът-
Идете на: